MIN

min

ENERGIA, SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ

minMIN – witaminy i minerały
MIN zawiera niezbędne składniki odżywcze, które pomagają przezwyciężyć negatywny wpływ wysoko przetworzonej żywności i niezdrowe nawyki żywieniowe.Właściwe witaminy i minerały w odpowiedniej ilości
MIN dostarcza 100% zalecanej dziennej dawki 12 niezbędnych witamin i aż do 75% z 10 niezbędnych minerałów. Oczywiście, jest wiele innych suplementów z dużymi dawkami tych niezbędnych składników, ale wiele z nich może nie być przyswajalna z powodu nieodpowiedniej formy dostarczania. Minerały zawarte w MIN są w postaci chelatów, co umożliwia łatwe ich przyswajanie w ilości odpowiedniej dla Twojego organizmu.Nic trudnego – wystarczy połknąć
Oprócz dostarczenia odpowiedniej ilości składników odżywczych, MIN korzysta z rewolucyjnej Technologii Zawiesiny Żelowej w celu zwiększenia przyswajalności. Jeśli chcesz zmniejszyć stopień wydalania; a zwiększyć stopień absorpcji witamin i minerałów, MIN jest odpowiednim suplementem. Jak żaden inny produkt do chwili obecnej, MIN dostarcza niezbędne składniki odżywcze w formie zawiesiny żelowej łatwej do połknięcia i poręcznej o wspaniałym smaku — można ją zabrać gdziekolwiek idziesz, posłodzonej naturalnym cukrem — fruktozą.

Wskazania: przyjmuj jedno opakowanie Agel Min dziennie

Inne składniki: woda, kwas cytrynowy, naturalny aromat, guma guar, guma ksantanowa, naturalny benzoesan sodu ( wyciąg z nasion żurawiny).

Ostrzeżenie: kobiety ciężarne lub karmiące, osoby chore lub przyjmujące leki, powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Zapisz