HRT

hrt

OCHRONA SERCA I NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

hrtHRT – chroń swoje serce
Twoje serce musi być najważniejsze. Dobrze funkcjonujące serce ma zasadnicze znaczenie dla zdrowia, ta unikalna mieszanka składników odżywczych zawartych w HRT może pomóc w osiągnięciu możliwie najlepszej kondycji Twojego serca. Naukowo sformułowany i zaawansowany technologicznie żel, przeznaczony jest głównie dla ochrony Twojego serca i utrzymania zdrowego poziomu cholesterolu we krwi.HRT może pomóc utrzymać zdrowy poziom cholesterolu
Dobrą wiadomością jest to, że w połączeniu z dietą i ćwiczeniami, składniki HRT pomogą w uzyskaniu i utrzymaniu zdrowego poziomu cholesterolu. Cholesterol ma ogromny wpływ na prawidłowe działanie układu krążenia. Wiele czynników takich jak genetyka, dieta, ćwiczenia czy oczywiście sposób odżywiania, może wpłynąć na poziom cholesterolu we krwi. HRT jest kompozycją powstałą z mieszanki: boczniaka, tauryny i polikosanolu, które pomagają organizmowi utrzymać zdrowy poziom cholesterolu.

HRT może napędzać i chronić serce
Dzięki mieszance antyoksydantów i innych składników odżywczych HRT oferuje sercu energię i ochronę. Na przykład tauryna wspomaga tkankę mięśnia sercowego, podczas gdy karnityna dodając energii zapobiega martwicy mięśnia sercowego czyli zawałowi serca — są to tylko dwa przykłady składników, które działają aby wspomagać prawidłowe funkcjonowanie serca. Możesz je znaleźć w HRT.Dotrzeć do sedna sprawy
Kondycja serca ma duży wpływ na życie, dlatego ważnym jest, aby odżywiać się prawidłowo i ćwiczyć. Dlatego też wspomóż swoje serce zdrowym stylem życia i weź pod uwagę zażywanie unikalnej mieszanki składników odżywczych zawartych w HRT.

Wskazania: przyjmuj jedno opakowanie Agel HRT dziennie

Inne składniki: woda, fruktoza, naturalny aromat, guma guar, guma ksantanowa, naturalny benzoesan sodu (wyciąg z nasion żurawiny)

Ostrzeżenie: kobiety ciężarne lub karmiące, osoby chore lub przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Zapisz