BIO

bio-www

BIO to najnowszy produkt probiotyczny w formie zawiesiny  żelowej , który wspiera  środowisko zdrowych jelit i  zasiedla przewód pokarmowy dobrymi  bakteriami.

Twoje zdrowie zależy od tego, jak dobrze działa Twój system trawienny.  Nawet jeśli  jesz tylko zdrową  żywność to i tak  bez odpowiednich probiotyków składniki odżywcze nie mogą być skutecznie wchłaniane. Probiotyki BIO zapewnia optymalną funkcjonalność układu pokarmowego, który ma wpływ  zarówno na stan mózgu jak i nawet nasz spacer . Żadne inne probiotyki na rynku nie zapewniają tylu korzyści, które oferuje Agel BIO.

Najbardziej istotnym  elementem każdego probiotyków jest to, że probiotyk  musi dostać się do jelit i układu pokarmowego żywy! Probiotyk BIO tak działa oraz zasiedla jelito i układ trawienny  potrzebnymi bakteriami.

Probiotyki BIO zawiera szczepy, które  pozostają  żywe docierając do układu pokarmowego. BIO zawiera dwa bardzo silne szczepy, które są w stanie  przejść  do układu pokarmowego –  coagulans Bacillus subtilis i Bacillus.  Bacillus coagulans jest produkuje pałeczki  L-dodatnie kwasu mlekowego, co  jest bardzo ważne dla zakwaszenia  układu trawiennego i  pokarmowego, gdyż  zakwaszenie sprzyja wzrostowi  pożytecznych bakterii i hamuje wzrost  drożdży i pleśni. Szczep Bacillus subtilis produkuje związki antybiotyczne, które  specjalnie  wyszukują  chorobotwórcze organizmy, które mogą zaatakować  system trawienny. Oba szczepy zawarte w  probiotyku  BIO tworzą  sprzyjające środowisko dla dobrych bakterii i sprawiają  bardzo nieprzyjazne  środowisko dla niezdrowych i złych bakterii.

Nie jesteś tym, co jesz, jesteś tym co możesz wchłonąć!

Bio to probiotyk , którego pragnie Twój układ trawienny!