FLX

flx

ZDROWIE, ELASTYCZNOŚĆ, OCHRONA KOŚCI, STAWÓW I WIĘZADEŁ

Zadbaj o swoją gibkość

flxZdrowe stawy ułatwiają utrzymanie aktywnego trybu życia. Sztywność stawów po treningu, czy bóle wynikające ze zwykłych czynności dnia codziennego mogą być kłopotliwe, dlatego tak niezbędna jest troska o ich sprawność.

Istnieją cztery suplementy, które zasłynęły w branży wellness z uwagi na to jak korzystny mają wpływ na nasze stawy. Siarczan chondroityny jest elementem dużej cząsteczki białka, która nadaje elastyczność chrząstki. Glukozamina jako aminocukier, uważana jest za cząsteczkę, która pomaga w budowaniu chrząstki, naprawianiu i nawilżeniu stawów. Metylosulfonylometan (MSM) jako biologicznie przyswajalna forma siarki skutecznie wspomaga dobrą kondycje naszych stawów. Celadrin® jest zastrzeżonym połączeniem estrów kwasów tłuszczowych, które korzystnie wpływają na zdrowe stawy łagodząc niewielkie lub tymczasowe bóle stawów związane z normalnymi czynnościami dnia codziennego i z aktywnym trybem życia. Wiele tabletek zawiera jeden lub nawet dwa ww. składniki, ale jedynie Agel FLX zawiera wszystkie cztery.

Wszystkie naturalne składniki dla ludzi prowadzących aktywny styl życia

Wszystkie cztery składniki zawarte w FLX pochodzą z naturalnych źródeł, co oznacza, że pomagają stawom w najbardziej efektywny sposób, jaki tylko można znaleźć w przyrodzie. Wszystko to mamy podane w wygodnej, wysoce przyswajalnej, łatwej do połknięcia, poręcznej formie, jaką jest zawiesina żelowa. Innymi słowy, FLX stanowi prosty sposób, aby zawsze utrzymać Twoje stawy w doskonałej kondycji, aby ból nie stanowił przeszkody dla aktywnego stylu życia.

Dodatkowe informacje

Wskazania: przyjmować jedno opakowanie Agel FXL dziennie

Zawiera: składniki pochodzące ze skorupiaków

Ostrzeżenie: nie spożywać w przypadku alergii na skorupiaki. Nie jest wskazany przy problemach z krzepliwością krwi.
Kobiety ciężarne lub karmiące, osoby chore lub przyjmujące leki, powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.

Inne składniki: woda, fruktoza, kwas cytrynowy, chlorek sodu, guma ksantanowa, guma guar, naturalny aromat, naturalny benzoesan sodu (wyciąg z nasion żurawiny).

Zapisz