EXO

exo

ZDROWIE, MŁODOŚĆ, URODA, WITALNOŚĆ I DOBRE SAMOPOCZUCIE

exoEXO – zwalczaj wolne rodniki,zyskaj zdrowie
Poprzez zestawienie różnych egzotycznych owoców i ekstraktów roślinnych, EXO zapewnia pełne spektrum antyoksydantów, które wspomagają dobre zdrowie i samopoczucie.Najlepsze naturalne składniki
EXO jest unikalną i doskonale wyważoną mieszanką egzotycznych owoców i ekstraktów roślinnych. Niektóre z nich są już znane i cieszą się dobrą sławą u osób interesujących się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Te znane źródła witalności obejmują m.in. rośliny takie jak: rokitnik, mangostan czy jagody acai. Jednak EXO zawiera jeszcze wiele innych, cennych źródeł antyoksydantów, w postaci bogatej i smacznej mieszanki.

Najlepsze są jeszcze lepsze, gdy są razem
Każdy z tych ekstraktów z egzotycznych owoców i roślin jest niebywale dobry dla Twojego zdrowia, ale jeszcze wspanialej działa razem z innymi, następuje zjawisko synergii. Oznacza to, że EXO zawiera szerszą gamę odżywczych właściwości niż jakiekolwiek produkty, które oferują tylko jeden składnik aktywny. EXO dzięki swojej unikatowej kombinacji oferuje dosłownie setki naturalnie występujących antyoksydantów w jednej wygodnej porcji.

 

Pozbądź się wolnych rodników, a zyskasz lepsze zdrowie.
Przeciwutleniacze są niezbędne dla utrzymania zdrowia. Są również niezbędne dla zdrowia komórek dzięki swojej zdolności do neutralizowania wolnych rodników. Co to oznacza dla nas? EXO wspiera te funkcje organizmu, które pomagają nam radzić sobie ze stresem szybkiego stylu życia i zanieczyszczonym środowiskiem. W rzeczywistości eliminując wolne rodniki z naszego organizmu, EXO wspiera zdrowe komórki i pomaga utrzymać młody, pełen wigoru, zdrowy wygląd i samopoczucie.Wskazania: przyjmuj jedną saszetkę Agel EXO na dzień.
Ostrzeżenie: kobiety ciężarne lub karmiące, osoby chore lub przyjmujące leki, powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Składniki: Miąższ z ciemnych winogron, miąższ z żurawiny, koncentrat soku z aronii, koncentrat soku z granatu, miąższ z aceroli, sok z czarnego bzu, sok z suszonych śliwek, miąższ z morwy, sok z borówek, sok z jagód goji, koncentrat soku z aloesu, sok z owocu przepękli indochińskiej (Momordica cochinchinensis), sok z rokitnika, sok z mangostanu, ekstrakt herbaty rooibos, sok z jagód acai.
Inne składniki:fruktoza, naturalny aromat, guma ksantanowa, guma guar, naturalny benzoesan sodu —wyciąg z nasion żurawiny.

Zapisz