PRO

pro

PALIWO DLA MIĘŚNI, ZDROWE ODCHUDZANIE

proPRO – paliwo dla Twojego ciała
PRO w rewelacyjny sposób zaopatruje organizm w podtrzymujące życie składniki odżywcze.

Nie daj się oszukać suchej formule, PRO jest również oparte o Technologię Zawiesiny Żelowej – zaawansowany system dostarczania składników odżywczych, który zapewnia doskonałą absorpcję w porównaniu do konwencjonalnych metod. Ten wspaniały sposób przyswajania gwarantuje, że mięśnie otrzymują niezbędną ilość paliwa tak, aby organizm mógł wydajnie funkcjonować.
Zacznij używać Agel PRO już teraz i pozwól sobie na korzyści z bezkonkurencyjnego produktu białkowego. Dzięki niepowtarzalnej formule aminokwasów, będącej kombinacją kilku źródeł białka, PRO jest w stanie dostarczyć skutecznie wartości odżywcze jak żaden inny produkt, a to dopiero początek. PRO zawiera ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w znaczący składnik odżywczy znany jako polifenol. Ostatnie badania wskazują, że polifenole mogą przyspieszyć działanie metabolizmu i pomóc w spalaniu tłuszczu dzięki czemu łatwiej zgubisz zbędne kilogramy i utrzymasz dobrą formę.
Czego chcieć więcej?
Silne paliwo dla mięśni, wyjątkowe składniki odżywcze ułatwiające spalanie tłuszczu i aminokwasy, są tak świetnie skomponowane, że PRO wyróżnia się wśród innych produktów dostępnych obecnie na rynku suplementów diety. Wszystko to otrzymujesz teraz szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek… to właśnie dlatego PRO jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie dnia.

Wskazania: zmieszaj jedną miarkę z 230 ml wody lub odtłuszczonego mleka

Zawiera: mleko i soję. Nie zaleca się spożywania produktu w przypadku alergii na mleko bądź soję.

Składniki: mieszanka białkowa Agel (koncentrat białka serwetkowego, izobat białka sojowego, kazeinian wapnia, izobat białka z groszku, mleko w proszku, mleko odtłuszczone w proszku, kazeinian sodu), zalkalizowane holenderskie kakao w proszku, fruktoza, stałe części syropu kukurydzianego, olej słonecznikowy, ekstrakt z zielonej herbaty, naturalny aromat, guma guar, guma ksantanowa, fosforan potasu, lecytyna, chlorek sodu, ekstrakt ze stewii, niacyna, wapń, pantotenian pirydoksyny HCL, ryboflawina, chlorek chromu.

Ostrzeżenie: kobiety ciężarne lub karmiące, osoby chore lub przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem przed użyciem tego produktu.

Zapisz