BRN

brn

BEZLITOSNY NISZCZYCIEL TWOJEGO TŁUSZCZU

brnBRN – co może zrobić dla Ciebie?
redukuje akumulację tkanki tłuszczowej a zwiększa akumulację białka, bez żadnych modyfikacji diety.
zmniejsza spożycie oraz zwiększa metabolizm i redukcję tkanki tłuszczowej
zwiększa beztłuszczową masę ciała i zawartości tkanki tłuszczowej bez zmian masy ciała.Pomóż organizmowi spalić tłuszcz
Agel BRN to potężny sprzymierzeniec w procesie rzeźbienia doskonałej sylwetki. Skład BRN w połączeniu z ćwiczeniami i zdrową dietą pomogą spalić niepożądane tłuszcze.
BRN wspomaga proces zdrowego odchudzania.
BRN to jeden z wielu produktów które pomogą ukształtować ciało poprzez proces utraty masy ciała bez uszczerbku na zdrowiu.
W mieszance zawarta jest synefryna oraz CLA, które wspomagają procesy metaboliczne oraz utrzymanie zdrowej masy mięśniowej.

Synefryna – jest to organiczny związek chemiczny otrzymywany naturalnie z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus Aurantium L).

Gorzka pomarańcza to mało popularny u nas owoc, obecny na polskim rynku jedynie w postaci przetworu – curacao i proszkowych ekstraktów.
Synefryna podnosi ciśnienie krwi, przyspiesza krążenie krwi. Zwiększa objętość minutową serca. Rozszerza oskrzela, przerywa atak astmy, podobnie jak efedryna. Ułatwia oddychanie, udrażnia zatoki, poprawia samopoczucie. Korzystnie działa u alergików.CLA zwany kwasem rumenowym, to organiczny związek chemiczny z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych (.sprzężony kwas linolowy). Naturalnie występuje w tłuszczu mlecznym. W substancję tę obfituje przede wszystkim wołowina i pełnotłusty nabiał.
CLA jest silnym środkiem przeciwnowotworowym. Niski poziom kwasu rumenowego w surowicy krwi powiązany został ze zwiększonym ryzykiem zachorowania kobiet na raka piersi.
CLA dobrze wpływa na układ immunologiczny – zwiększa odporność na wirusy, może tłumić reakcje alergiczne. Przyjmowanie CLA w czasie odchudzania korzystnie wpływa na samopoczucie. Obniża poziom trójglicerydów, cholesterolu i cukru we krwi.
CLA bierze udział w procesach związanych z głównie z gospodarką tłuszczową. Jest niezbędny dla dostarczania tłuszczu do komórki. Transportuje też glukozę do komórek i ułatwia jej wykorzystanie. Raczej buduje mięśnie niż jest zamieniany w tkankę tłuszczową. To właśnie dzięki temu przypisuje mu się działanie sprzyjające odchudzaniu.

Zapisz