Pomogło?

Opisane tutaj przypadki są prawdziwe  i świadczą o niesamowitych właściwościach suplementów Agel. Poniżej znajduje się tabelka pokazująca zastosowanie żelceutyków w różnych stanach i dolegliwościach.

Pani Iwona

Cierpi na atopowe zapalenie skóry. Na skórze tworzą się sączące i swędzące  rany. Zastosowała EXO doustnie oraz smarowała ranę. Na drugi dzień rana zaczęła się goić, a po 2 dniach nie było śladu. Aby zapobiegać nawrotom bierze UMI i EXO.

Pan Artur

Jedno kolano po operacji, drugie kwalifikujące się do operacji. Nie może wchodzić po schodach.  Po wzięciu FLX  zarówno pooperacyjne kolano jak i chore doszły do siebie. Może normalnie chodzić.

Pan Jan

Rak zdiagnozowany na żyle wrotnej, nieoperacyjny. Równolegle z chemią brała 6 saszetek UMI i 3 saszetki EXO dziennie. Po ok. 4 miesiącach nie ma śladu guza.

Pani Anna

Wyjeżdżając na wakacje zaczęła wcześniej brać GLO. Nie używałam żadnych kremów przeciwsłonecznych, a jej skóra nie tylko się nie poparzyła ale również nabrała pięknej opalenizny.

Pani Agata

Cierpi na chorobę Crohna. Biorąc UMI zauważyła że ustało jej krwawienie z jelit.

Pan Kamil

Biorąc GRN przed pójściem na przyjęcie i pijąc alkohol podczas niego, w ogóle nie był aż tak bardzo pijany i nie miał potem kaca.

Pani Ela

Osobiście używam Agel FIT w przypadku kiedy nie mam czasu zjeść. Zdarza mi się, że nie mam czasu zjeść obiadu i wtedy wykorzystuję to iż po spożyciu FIT-a przez kilka godzin nie chce mi się jeść.

Mama Kuby

Kuba uwielbia jeść ABC dla dzieci a ja wiem że dostarczam mu wszystkich witamin i minerałów oraz żelaza, które mu są potrzebne do rozwoju.

Podziel się z nami swoją opinią o suplementach Agel, prześlij nam mailem swoją historię.