• Polski
  • English

Kontakt

tel.: 881 709 950; 501 130 698
biuro@nowoczesnesuplementy.pl
nowoczesnesuplementy@gmail.com
Skype: zdrowie-twojskarb

Korzyści z suplementacji

 

Czy wiesz, że Twój organizm ma szansę prawidłowo funkcjonować tylko wówczas, gdy dostarczasz mu w pożywieniu aż 60 minerałów, 16 witamin, 12 podstawowych aminokwasów i białek oraz 3 podstawowe kwasy tłuszczowe? Czy wiesz, że na przestrzeni zaledwie 20 lat, zawartość witamin i minerałów w warzywach i owocach zmniejszyła się nawet o 90%?

Jeśli chcesz długo cieszyć się dobrym zdrowiem jesteś w zasadzie pozbawiony wyboru. Musisz spożywać odpowiednio więcej właściwych produktów lub uciekać się do suplementacji. Pierwsza możliwość wiąże się ze spożywaniem większej ilości kalorii co na dłuższą metę może spowodować zaburzenia łaknienia oraz niekorzystnie wpłynąć na wygląd twojej sylwetki. Suplementacja właściwymi preparatami jest więc korzystniejszym wyborem.

Wysokiej jakości suplementy pozbawione są niebezpiecznych substancji, które niestety obecne są w żywności dostępnej w supermarketach. Powszechnie występujące skażenie owoców i warzyw ołowiem nie dotyczy produktów, których głównym zadaniem jest polepszenie twojego samopoczucia i zdrowia – suplementów.

Najskuteczniejszą obroną przed dolegliwościami zdrowotnymi (zarówno powszechnymi, jak i tymi poważnymi) jest profilaktyka. Możesz chronić swój organizm i zapobiegać wielu chorobom dbając po prostu o to, by Twoje komórki były odpowiednio dożywione. Technologia może być ważnym wsparciem dla suplementacji. Zaufaj opatentowanym rozwiązaniom, które zostały zastosowane w preparatach Agel.