Dołącz do nas

Twoja najlepsza inwestycja – zdrowie i biznes w jednym

Cieszymy się, że zainteresowała Cię nasza propozycja. Świadczy to o tym, że jesteś osobą otwartą, odważną w poszukiwaniach oraz zorientowaną na sukces. Agel to firma właśnie dla takich osób. Poszukujemy ludzi, którzy potrafią od siebie wymagać i pociągnąć innych za sobą oraz którzy doceniają zdrowy styl życia. Agel działa w ponad 50 krajach na świecie, więc możesz polecać jej produkty wszystkim i tworzyć grupy ludzi, którzy cenią sobie zdrowie.

Jak przystąpić do biznesu  z Agel?

Chcąc zostać niezależnym konsultantem Agel ponosisz tylko  jednorazową opłatę rejestracyjną ( Signup fee) , która wynosi tylko ok. 33 Euro i zyskujesz nieograniczone możliwości zarabiania.

Jak wygląda rejestracja?

Przygotuj kilka danych:

– numer ID sponsora 926696  na stronie agel.com lub kliknij na ten  link

– numer telefonu

– adres mail

– nr konta bankowego w EURO lub w złotówkach

– kod SWIFT waszego banku do przelewów    zagranicznych (możesz podać później)

– karta kredytowa ( nr karty, data ważności oraz kod potwierdzający transakcję – ostatnie cyfry obok podpisu na karcie)

Przy pierwszej rejestracji jako konsultant płacisz  opłatę rejestracyjną  i  zamawiasz wybrane przez siebie produkty.

Decyzja o dołączeniu już została podjęta? Kliknij ten LINK w celu rejestracji jako konsultant.

Koszt dostawy produktów przez kuriera to ok. 16-18 EURO. Czas dostawy to ok. 4-6 dni.

Kolejne zamówienie możesz składać albo indywidualnie przez swoje konto lub zbiorowo w ramach swojej grupy ( niższy koszt dostawy – 5 zł za pudełko zamawiając za min. 100 CV).

Miesięczna aktywność to min. 50 CV czyli ok. 300 zł.

Ceny produktów podane są w Euro i należy do nich doliczyć ok. 8% VAT. Cena podawana jest za 30 saszetek w pudełku. Zalecana dawka to 1 saszetka dziennie.

Bycie konsultantem AGEL daje Ci możliwość tworzenia sieci konsumentów i  uzyskania dodatkowego dochodu pasywnego.

Korzyści bycia konsultantem  Agel:

Jako konsultant masz następujące przywileje:

1) Możesz zamawiać produkty w cenach konsultanta.

2) Możesz zamawiać produkty w Pakietach ( 1 produkt gratis)

3) każde Twoje osobiste zamówienie za 500 CV premiowane jest dodatkowym bonusem w wysokości $ 100

A ponadto:

Najważniejsze bonusy to m. in.:

  1. Prowizje od wysokości obrotu Twojej grupy.

Prowizje od wysokości obrotu są naliczane na podstawie punktów CV, których wysokość zależy od rodzaju i ilości zakupionych produktów przez grupę . Oto jak to działa:

Zbuduj strukturę opartą na dwóch filarach.

Każde centrum biznesowe w Agel składa się z dwóch filarów. Jeżeli Ty i członkowie Twojego zespołu znajdziecie nowe osoby chętne do współpracy, to dodasz ich poniżej innych członków zespołu w danym filarze.

Członkowie zespołu dokonując zakupu co miesiąc (aktywność) wypracowują obrót (punkty CV – Commissionable Volume). Każdy produkt lub zestaw produktów ma przypisaną inną wartości punktów CV (przy każdym zamówieniu będziesz informowany o wartości punktów CV dla danego zamówienia).

Filar generujący mniej punktów CV w danym miesiącu będzie Twoim „słabszym filarem”. Od słabszego filara wypłacana jest premia, natomiast nadwyżka z silniejszego filara przechodzi na kolejny okres. Każdego miesiąca zarabiasz 10% od wszystkich punktów CV słabszego z Twoich filarów pod warunkiem, że sam jesteś też aktywny.

  1. Premie proporcjonalne – matching bonus

Nasze premie proporcjonalne to jeden z najbardziej nowatorskich planów wynagradzania w historii branży MLM. Dlaczego to jest nowatorskie? Plan ten pozwala Ci na pomnażanie zarobków w miarę rozwoju Twojej struktury.

Poza prowizją od wysokości obrotu grupy, którą otrzymujesz ze swojego słabszego filaru, możesz zdobyć aż do 50% prowizji od obrotu osób, które bezpośrednio zasponsorowałeś ( 1 generacja) oraz 7-10% za osoby aż do 7 generacji (poziomu)

Kwota premii proporcjonalnej zależy od Twojego statusu w organizacji i jego relacji względem członków zespołu, których osobiście zasponsorowałeś. Jak to osiągnąć? Aby otrzymywać premie proporcjonalne musisz znajdować się na poziomie menadżera lub wyżej (status menadżera wymaga od Ciebie posiadania minimum 2000 punktów CV w słabszym filarze) oraz musisz dokonywać zakupu co najmniej dwóch zestawów produktów miesięcznie (min 100 CV).

Potrzebujesz więcej informacji – napisz lub umów się na spotkanie!!!

Agel pomoże Ci nie tylko zyskać zdrowie i urodę, ale również osiągnąć niezależność i odnieść sukces.

Agel posiada nowatorskie, bazujące na żelu produkty, prostą wizję i instynkt do wprowadzania innowacji.

Stwórz z nami społeczność ludzi świadomych jak ważne jest zdrowie.

Dodaj swoje zaangażowanie i ciężką pracę, a osiągniesz wyznaczony cel — bez obaw o zatrudnienie czy finanse, za to z nieskończoną wolnością i nieograniczonymi możliwościami.

Pamiętaj, że im szybciej się zdecydujesz, tym szybciej skorzystasz z tej szansy i poznasz nowych otwartych ludzi. Czas to pieniądz i zdrowie !!!