• Polski
  • English

Kontakt

tel.: 881 709 950; 501 130 698
biuro@nowoczesnesuplementy.pl
nowoczesnesuplementy@gmail.com
Skype: zdrowie-twojskarb

Dlaczego żel?

Dieta wielu ludzi nie dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych organizmowi.
Jeden z hinduskich mędrców trafnie zauważył: „Kopiemy sobie grób własnymi zębami!”
Jesteśmy głodni, więc jemy coraz więcej, ale te puste kalorie zaopatrują nas jedynie w tłuszcz.
Warzywa i owoce nie zawierają już tylu składników jak było to jeszcze kilka lat temu – stają się coraz mniej odżywcze.
Patrz zakładka – suplementy – dlaczego konieczna jest suplementacja?
Na rynku mamy wiele firm oferujących różnego rodzaju suplementy diety w postaci tabletek czy kapsułek, w proszku lub w płynie. Jednak, z uwagi na ich postać, często nie możemy ich użyć w dowolnej chwili. Przede wszystkim dlatego, że wymagają popicia, rozpuszczenia lub odmierzenia odpowiedniej ilości gotowej mikstury.
Dodatkowo stopień ich wchłanialności przez organizm waha się w granicach od 15 % (tabletki) do 50% (soki).

W przypadku żelu wchłanialność wynosi ok. 95- 99%.

Firma Agel, jako pierwsza na świecie, wprowadziła rewolucyjny suplement żywieniowy na światowy rynek – jednocześnie w 12 państwach, od USA przez Australię, Nową Zelandię, rynki azjatyckie z Japonią na czele, aż po Rosję.

W szybkim tempie stał się on jednym z najlepszych i najpopularniejszych produktów w branży wellness.
Dzięki nowatorskiej, chronionej patentem technologii, naturalne składniki odżywcze z owoców, jagód i ziół zostały umieszczone w smacznym, łatwo przyswajalnym żelu.
Co wpływa na efektywność działania suplementów diety. Są to 3 czynniki:
1. przyjęcie pokarmu w odpowiednim czasie
2. odpowiednie ilości poszczególnych składników odżywczych
3. wysoka bioprzyswajalność składników pokarmowych
Saszetki z żelem Agel spełniają wszystkie powyższe warunki. Są tak przygotowane, aby zawierały idealnie ilości składników odżywczych, witamin i minerałów, a ich unikatowa technologia zapewnia wysoką przyswajalność.
W przeciwieństwie do tabletek, które organizm musi rozpuścić, substancje odżywcze zawarte w żelu wchłaniane są natychmiast po spożyciu, już w jamie ustnej ( już po 20 minutach są we krwi).

Wartość odżywcza produktów Agel jest udowodniona poprzez niezależne testy i badania przeprowadzone przez HFL i jest zgodna z normami WADA.

SUSPENSION GEL TECHNOLOGYTM
Technologia żelu Agel jest najlepszą metodą dostarczania składników odżywczych gwarantującą wygodę, asymilację i absorpcję. Witaminy, minerały, proteiny i pomocnicze składniki gwarantujące zdrowie fizyczne są zawarte w żelu. Ten całkowicie naturalny żel, składający się zarówno z rozpuszczalnych jak i nierozpuszczalnych włókien zapewnia łatwe przyjmowanie pokarmów, optymalną absorpcję i szybkie rezultaty.

W przeciwieństwie do tabletek, które są czasami kompresowane za pomocą wysokiego ciśnienia, żel pomaga naszemu ciału szybko uzyskać dostęp do odżywczych składników. Również porcje soków różnią się między sobą zawartością swoich komponentów z powodu opadania osadu na dno butelki i reakcji utleniania po jej otwarciu.

Jedynie żel zapewnia spójność produktu w jednorazowych dawkach. Zawsze wiemy, że dostarczamy odpowiednią ilość substancji odżywczych.

Nadzwyczajna, nowa technologia zawieszonego żelu Agel uprzyjemnia prawidłowe odżywianie dzieciom, osobom starszym i wszystkim tym, którzy mają problemy z połykaniem tabletek, kapsułek czy pigułek. Saszetki Agel są idealne dla ludzi żyjących w biegu.

Informujemy, że w strukturze AGEL są eksperci, lekarze, którzy mogą doradzić najkorzystniejsze kombinacje suplementów w indywidualnych bardziej skomplikowanych przypadkach, ze względu na stan zdrowia, uprawianie sportów oraz współistnienie wielu chorób.